Тури

Екскурсійні тури

Тури від 120$

Це чудова можливість помилуватися унікальними пам’ятками, взяти участь в місцевих святах, познайомитися з цікавими традиціями і людьми за короткий час.

Детальніше

Спецпропозиції

Тури від 950$

Це можливість відправитися в цікаву для Вас країну практично відразу, як тільки Ви цього захотіли. Це особливо актуально, коли на роботі Вас раптово готові відправити у відпустку.

Детальніше

VIP-відпочинок

Тури від 1250 $

Для найвимогливіших туристів, готелі класу люкс, перельоти преміум і бізнес-класу, зустріч біля трапу літака з квітами і швидке проходження всіх формальностей в аеропорту.

Детальніше

Гірськолижні тури

Тури від 460 $

Пропонує гірськолижні тури на будь-який смак і будь-який час: короткі поїздки на вихідні і тривалі подорожі по самим цікавим і популярним гірськолижним курортам світу!

Детальніше

Круїзи

Тури від 550 $

Вирушаючи в круїз, Ви відкриєте для себе міста і країни світу, насолодіться морськими пейзажами і досконалістю комфортабельного відпочинку на борту кращих круїзних лайнерів.

Детальніше

Тури по Україні

Тури від 150 $

Багатюща історія в поєднанні з природними красотами дарує неземні відчуття. У країні знаходяться об’єкти Всесвітньої спадщини, які обов’язково варто відвідати.

Детальніше

Week-end тури

Тури від 150 $

Тільки уявіть, як добре вирватися з міста і провести вихідні на узбережжі ласкавого моря в Словенії, прогулятися вулицями Відня або покататися на лижах в Альпах.

Детальніше

Весільні тури

Тури від 850 $

Організація весілля за кордоном – справа куди більш клопітка, але якщо за нього беруться професіонали, то все буде в повному порядку! Організуємо з увагою до всіх дрібниць!

Детальніше